Bayi İşlemleri


Akınsoft Çözüm Ortağı Olma Avantajlarından Yararlanmanın Tam Zamanı;Akınsoft Yazılım Nedir?


      Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık. 

     Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı'mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz. 

     Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi'ne inanıyoruz. Biz 23 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

Neden Akınsoft Yazılım ?

Akınsoft Yazılım; Onlarca sektöre özel yazılmış, yüzlerce yazılım ile size, her müşteriye hitap eden yazılım çeşitliği sunar. Muhasebe programında, barkod sistemlerine, e-ticaretten, market otomasyonlarına, otel programından, araç kiralama yazılımlarına, e-faturadan, pazarlama sistemlerine, restorant programlarından, servis otomasyonlarına kadar yüzlerce yazılım ile karlı bir sisteme dahil olabilirsiniz.


Çözüm Ortağı Olma Şartları;

1 – Bilişim - Bilgisayar sektöründe olduğuna dair belge (Vergi Levhası), 
– Sabit işyerinin olması (min 25 m²),
3 – Firmaya ait sabit bir telefon numarasının olması,
4 – AKINSOFT Satış Noktası Paketi’nin satın alınması gerekmektedir.